Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины (относительно соблюдения конституционных прав участников уголовного производства и других граждан в части сбора и фиксации доказательств, процесса доказывания и проведения следственных (розыскных), негласных следственных (розыскных) действий)

Заключение к проекту закона Украины от 15.05.2015 № 2872
Дата рассмотрения: 15.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо додержання конституційних прав учасників кримінального провадження та інших громадян в частині збирання та фіксації доказів, процесу доказування та проведення слідчих (розшукових), негласних слідчих (розшукових) дій) (реєстр. N 2872 від 15 травня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 15 липня 2015 року (протокол N 29) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо додержання конституційних прав учасників кримінального провадження та інших громадян в частині збирання та фіксації доказів, процесу доказування та проведення слідчих (розшукових), негласних слідчих (розшукових) дій) (реєстр. N 2872 від 15 травня 2015 року), поданий народним депутатом України Луценко І. С. (далі - Законопроект).

Згідно з пояснювальною запискою Законопроект розроблений з метою приведення у відповідність до вимог Конституції України, Загальної декларації прав людини, Конвенції Ради Європи про захист прав людини і основоположних свобод положень чинного кримінального процесуального законодавства України, верховенства права, належних законодавчих гарантій захисту прав і свобод людини, а також зменшення можливості будь-яких зловживань з боку правоохоронних органів у ході кримінального провадження.

Опрос