Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отмене льгот и привилегий для лиц, уполномоченных на исполнение функций государства

Заключение к проекту закона Украины от 15.05.2015 № 2868
Дата рассмотрения: 13.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про скасування пільг та привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави" (реєстр. N 2868 від 15.05.2015 р.)

Завданням даного законопроекту є "обмеження та скасування невиправданих пільг та привілеїв для Президента України, народних депутатів України, членів Кабінету Міністрів України та інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави" (п. 2 Пояснювальної записки).

Відповідно до статті 1 проекту його дія поширюється на Президента України, Голову Верховної Ради України, народних депутатів України, членів Кабінету Міністрів України, а також інших осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які займають (займали) посади, віднесені до першої категорії відповідно до Закону України "Про державну службу" (далі - привілейовані особи). Крім того, у приписах ч. 6 ст. 5 проекту Закону "Прикінцеві та перехідні положення" передбачається внесення змін до законів України "Про статус народного депутата України", "Про Конституційний Суд України", "Про Кабінет Міністрів України", "Про дорожній рух", "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб".

Стосовно порушених у законопроекті питань та запропонованого механізму їх вирішення Головне управління вважає за доцільне висловити наступні зауваження:

Опрос