Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной регистрации юридических лиц и физических лиц - предпринимателей" относительно усовершенствования процедуры прекращения юридического лица путем его преобразования

Заключение к проекту закона Украины от 14.05.2015 № 2850
Дата рассмотрения: 02.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" щодо удосконалення процедури припинення юридичної особи шляхом її перетворення" (реєстр. N 2850 від 14.05.2015 р.)

У законопроекті пропонується вдосконалити порядок припинення юридичної особи шляхом перетворення. Необхідність такого вдосконалення обґрунтовується в Пояснювальній записці до проекту тим, що "на практиці системно виникає ситуація, коли юридична особа, завершивши перший етап перетворення (припинення юридичної особи), так і не переходить до другого етапу (створення юридичної особи). Таким чином, юридична особа не маючи обов'язку погашати заборгованість перед державними органами та не маючи обов'язку подавати державному реєстратору довідки, які свідчать про відсутність заборгованості перед державними органами, ліквідувавши юридичну особу ухиляється від сплати грошових коштів до державного бюджету".

Головне управління, розглянувши законопроект, вважає за доцільне висловити щодо його змісту такі зауваження та пропозиції.

Опрос