Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О кормах

Заключение к проекту закона Украины от 27.05.2015 № 2845-1
Дата рассмотрения: 30.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на засіданні 30 червня 2015 року розглянув законопроекти "Про безпечність та гігієну кормів" (реєстр. N 2845), поданий народними депутатами України Кутовим Т. В., Бакуменком О. Б., Кулінічем О. І., Вітком А. Л., Лабазюком С. П., Івченком В. Є., Лунченком В. В., Кучером М. І., Юрчишиним П. В., Голубом В. В., Геращенко І. В., Семераком О. М. та альтернативний законопроект "Про корми" (реєстр. N 2845-1), поданий народними депутатами України Козаченком Л. П., Мірошниченком І. В.

Усунення санітарних та фітосанітарних бар'єрів у торгівлі між Україною та ЄС є прямим обов'язком України в рамках Угоди про Асоціацію. Найбільш складним є законодавство ЄС, яке регулює виробництво м'ясо-молочної продукції та вимагає від України запровадження на практиці принципу "від лану до столу". Україна вже прийняла низку законодавчих актів, які створюють законодавче підґрунтя для експорту м'ясо-молочної продукції до ЄС.

Розроблення даних законопроектів обумовлено тим, що питання виробництва, експорту, імпорту, використання, пакування, маркування, транспортування, зберігання та введення в обіг кормів, кормових добавок та преміксів, основи забезпечення їх якості та безпеки в Україні законодавчо не врегульовано. Виробники та споживачі цієї продукції законодавчо не захищені від неякісної, небезпечної сировини і продукції.

Опрос