Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно снятия регуляторных барьеров для развития сети индустриальных парков в Украине)

Заключение к проекту закона Украины от 14.05.2015 № 2844
Дата рассмотрения: 20.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 20 травня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зняття регуляторних бар'єрів для розвитку мережі індустріальних парків в Україні" (реєстр. N 2844), поданий народними депутатами України Ванатом П. М., Ляшком О. В., Галасюком В. В., Козаченком Л. П., Романовським О. В. та іншими.

Метою законопроекту, як зазначено в Пояснювальній записці, є спрощення процедури створення та функціонування індустріальних парків та безпосереднього управління ними.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 19.05.2015 року зазначає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій (додається).

Народні депутати України - члени Комітету під час обговорення законопроекту зазначили, що прийняття Закону сприятиме активізації інвестиційної та інноваційної діяльності, стимулюванню промислового виробництва, створенню нових високотехнологічних виробництв та високопродуктивних робочих місць, збільшенню обсягів та асортименту випуску експортноорієнтованої продукції та, як наслідок підвищенню конкурентоспроможності економіки та добробуту громадян України.

Опрос