Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно усиления защиты граждан в связи с установлением новых тарифов на жилищно-коммунальные услуги)

Заключение к проекту закона Украины от 13.05.2015 № 2832
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 17 червня 2015 року (Протокол N 15) розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення захисту громадян у зв'язку з встановленням нових тарифів на житлово-комунальні послуги)" (реєстр. N 2832), внесений народними депутатами України Тимошенко Ю. В. та Соболєвим С. В.

Законопроектом, на думку авторів, запропоновано посилити захист населення від підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, зокрема шляхом спрямування природного газу, який добутий підприємствами, контрольним пакетом акцій яких володіє держава та 50 % природного газу видобутого за договорами про спільну діяльність на потреби населення за ціною встановленою для ПАТ "Укргазвидобування, встановлення до 1 жовтня 2015 року лічильників 100 відсоткам споживачам природного газу за рахунок суб'єктів господарювання. Також підвищити публічність прийняття рішень щодо затвердження НКРЕКП відповідних цін/тарифів для населення.

Опрос