Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об управлении объектами государственной собственности"

Заключение к проекту закона Украины от 18.05.2015 № 2826-1
Дата рассмотрения: 01.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо уточнення суб'єктів управління державної власності)" (реєстр. N 2826-1 від 18.05.2015 р.)

У проекті пропонується внести зміни до статті 3 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", згідно з якими до таких об'єктів відноситься державне майно, що забезпечує діяльність органів судової влади, та до статті 6 цього Закону, згідно з якими визначаються повноваження органів, що забезпечують діяльність органів судової влади. На думку, суб'єкта права законодавчої ініціативи "прийняття запропонованого проекту вдосконалить правове регулювання у сфері управління об'єктами державної власності, забезпечення збереження та підвищить ефективність управління об'єктами державної власності".

Погоджуючись з необхідністю вдосконалення правового регулювання відповідних суспільних відносин, Головне управління вважає за доцільне звернути увагу на наступне.

1. У проекті (на відміну від аналогічного за змістом проекту N 2826) не визначені суб'єкти управління майном, яке забезпечує діяльність органів судової влади, без чого, на нашу думку, неможливо забезпечити належне законодавче регулювання суспільних відносин у цій сфері. У зв'язку з цим проект має бути доповнений внесенням відповідних змін до статті 4 Закону України "Про управління об'єктами права законодавчої ініціативи".

Опрос