Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об управлении объектами государственной собственности" (относительно уточнения субъектов управления государственной собственности)

Заключение к проекту закона Украины от 13.05.2015 № 2826
Дата рассмотрения: 01.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо уточнення суб'єктів управління державної власності)" (реєстр. N 2826 від 13 травня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 01 липня 2015 року (протокол N 25) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (щодо уточнення суб'єктів управління державної власності) (реєстр. N 2826 від 13 травня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України С. Алєксєєвим, Д. Шпеновим.

Згідно з Пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою врегулювання питань в сфері управління об'єктами державної власності, що перебувають на балансі судів.

Опрос