Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Декрет Кабинета Министров Украины "О государственной пошлине" относительно изменения зачисления государственной пошлины

Заключение к проекту закона Украины от 12.05.2015 № 2808
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" щодо зміни зарахування державного мита (реєстр. N 2808 від 12 травня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя на засіданні 17 червня 2015 року (протокол N 23) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" щодо зміни зарахування державного мита (реєстр. N 2808 від 12 травня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Балогою І. І. та Петьовкою В. В.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є врегулювання бюджетних правовідносин шляхом справедливого розподілу доходів, що надходять від державного мита, між бюджетами. Автори зазначають, що законодавча ініціатива спрямована на залучення додаткових джерел для наповнення місцевих бюджетів та забезпечення можливості виконання органами місцевого самоврядування своїх повноважень у вирішенні питань соціально-економічного розвитку територій.

Для досягнення мети пропонується внести зміни до статті 6 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито", відповідно до яких сплата і зарахування до бюджету місцевого самоврядування державного мита здійснюється не за місцем розгляду та оформлення документів, а за місцем реєстрації фізичних та юридичних осіб.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України Комітет виходить з такого.

Опрос