Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно объединений еврорегионального сотрудничества

Заключение к проекту закона Украины от 06.05.2015 № 2787
Дата рассмотрения: 19.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно об'єднань єврорегіонального співробітництва" (реєстр. N 2787 від 06.05.2015)

У законопроекті пропонується запровадити нову форму транскордонного співробітництва, визначену у Протоколі N 3 до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво між територіальними общинами або властями стосовно об'єднань єврорегіонального співробітництва (ОЄС). Відповідні зміни пропонуються до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про транскордонне співробітництво", "Про ратифікацію Протоколу N 3 до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво між територіальними общини або властями стосовно об'єднань єврорегіонального співробітництва (ОЄС)".

Прийняття законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, "дозволить суб'єкта транскордонного співробітництва утворювати об'єднання єврорегіонального співробітництва, що сприятиме створенню нових робочих місць, у тому числі, шляхом реалізації спільних проектів транскордонного співробітництва".

Опрос