Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 588 Таможенного кодекса Украины относительно назначения пенсий должностным лицам органов доходов и сборов по единым принципам

Заключение к проекту закона Украины от 30.04.2015 № 2768
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

1. Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 13.05.2015 (протокол N 18) розглянув внесений Кабінетом Міністрів України проект Закону України "Про внесення змін до статті 588 Митного кодексу України щодо призначення пенсій посадовим особам органів доходів і зборів за єдиними принципами)" (реєстр. N 2768 від 30.04.2015).

Метою цього законопроекту є узгодження положень Митного кодексу України зі змінами, що відбуваються в законодавстві України з питань пенсійного забезпечення у зв'язку з запланованим переведенням всіх категорій пенсіонерів, за винятком тих, на яких поширюється дія Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", на єдиний принцип нарахування пенсій.

Підтримуючи необхідність прийняття зазначеного законопроекту, Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу та в цілому з урахуванням подальших техніко-юридичних правок.

Опрос