Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно отмены обязательности государственной регистрации иностранных инвестиций

Заключение к проекту закона Украины от 30.04.2015 № 2763
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва на засіданні 17 червня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов'язковості державної реєстрації іноземних інвестицій (реєстр. N 2763), поданий народними депутатами України Семенухою Р. С., Данченком О. І., Діденком І. А. та іншими.

Основною метою законопроекту, як зазначено у пояснювальній записці, є утворення сучасних умов залучення інвестицій шляхом максимального спрощення порядку залучення інвестицій через запровадження заявницького принципу їх державного обліку, унеможливлення прояв ознак корупції при їх державної реєстрації та введення окремих кодифікаційних змін до чинного законодавства.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 15 червня 2015 року підтримує прийняття законопроекту за основу в першому читанні, але висловлює деякі зауваження і пропозиції (додається).

Кабінет Міністрів України не підтримує прийняття зазначеного законопроекту (додається).

Комітет з питань запобігання і протидії корупції у своєму висновку від 03 червня 2015 року зазначає, що у проекті акта не виявлено корупціогенних факторів - проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства (додається).

Опрос