Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О защите экономической конкуренции" относительно приведения в соответствие с Кодексом административного судопроизводства Украины

Заключение к проекту закона Украины от 24.04.2015 № 2734
Дата рассмотрения: 01.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики розглянув на своєму засіданні 1 липня 2015 року (протокол засідання N 17) проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" щодо приведення у відповідність з Кодексом адміністративного судочинства України, внесений народним депутатом України Шевченком О. Л., - реєстр. N 2734 від 24.04.2015 року.

Проектом пропонується визначити, що оскарження рішень органів Антимонопольного комітету України та розгляд інших спорів за участю органів Комітету у справах, пов'язаних із захистом економічної конкуренції, відбуватиметься в рамках адміністративного судочинства.

Головне наукове-експертне управління Апарату Верховної Ради України (висновок N 16/3-1049/2734 від 01.07.2015 р.) не вбачає достатніх підстав для внесення запропонованих змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції".

Комітет з питань економічної політики прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України відхилити проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" щодо приведення у відповідність з Кодексом адміністративного судочинства України - (реєстр. N 2734).

Опрос