Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно усовершенствования законодательного регулирования в области наружной рекламы)

Заключение к проекту закона Украины от 22.04.2015 № 2702
Дата рассмотрения: 19.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення законодавчого регулювання у галузі зовнішньої реклами)" (реєстр. N 2702 від 22.04.2015 р.)

У законопроекті пропонується уточнити та доповнити термінологічний апарат чинного Закону України "Про рекламу"; конкретизувати питання видачі, продовження строку дії, анулювання та переоформлення дозволів на розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах, за їх межами та у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування. Передбачається також впровадження дозвільними органами відкритої електронно-інформаційної бази даних місць розташування рекламних засобів. Доповнюються положення статті 16 чинного Закону України "Про рекламу" в частині вимог, яким повинна відповідати зовнішня реклама тощо.

Прийняття цього законопроекту, як зазначається у пояснювальній записці до нього, обумовлено необхідністю створення законодавчих передумов для модернізації галузі зовнішньої реклами, створення сприятливих умов для ведення господарської діяльності у цій сфері, удосконалення окремих положень, які є важливими чинниками у питанні забезпечення безпеки дорожнього руху. У зв'язку з цим також пропонується внести зміни до Законів України "Про автомобільні дороги", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та "Про охорону культурної спадщини".

Головне науково-експертне управління в цілому погоджуючись з необхідністю правового регулювання питань, пов'язаних з вдосконаленням та модернізацією галузі зовнішньої реклами, водночас вбачає за доцільне висловити щодо змісту проекту закону такі зауваження і пропозиції.

Опрос