Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления ответственности за жестокое обращение с животными

Заключение к проекту закона Украины от 21.04.2015 № 2687
Дата рассмотрения: 01.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами" (реєстр. N 2687 від 21 квітня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 01 липня 2015 року (протокол N 25) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами (реєстр. N 2687 від 21 квітня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Єднаком О. В., Продан О. П., Хмілем М. М., Луценком І. В.

Законопроект подано в порядку законодавчої ініціативи відповідно до частини першої статті 93 Конституції України, статті 89 Закону України "Про Регламент Верховної Ради України".

Згідно з Пояснювальною запискою Законопроектом пропонується введення кримінальної відповідальності за кваліфікуючі види жорстокого поводження з тваринами - вчинення такого з використанням вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї, пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, спричинення смерті чи каліцтва тварині, вчинення злочину повторно.

Для досягнення мети авторами Законопроекту пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України.

Опрос