Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 11 Закона Украины "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей"

Заключение к проекту закона Украины от 21.04.2015 № 2686
Дата рассмотрения: 15.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони розглянув підготовлений до другого читання проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо психологічної реабілітації військовослужбовців після виконання завдань у бойових умовах) (реєстр. N 2686, н. д. України І. Д. Спориш, А. В. Герасимов, Р. М. Величкович).

Законопроект розроблено з метою проведення психологічної, медико-психологічної реабілітації військовослужбовців, учасників бойових дій та прирівняних до них осіб, осіб, звільнених з військової служби, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції чи виконували службово-бойові завдання в екстремальних (бойових) умовах та надання їм права на відшкодуванням вартості проїзду до відповідних центрів.

При підготовці законопроекту до другого читання від суб'єктів права законодавчої ініціативи надійшло 7 пропозиції, з яких 3 - враховано, 2 - враховано редакційно, 2 - відхилено.

Опрос