Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно усовершенствования законодательства в сфере теплоснабжения и сфере жилищно-коммунальных услуг

Заключение к проекту закона Украины от 20.04.2015 № 2670
Дата рассмотрения: 14.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про розгляд у першому читанні законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері теплопостачання та сфері житлово-комунальних послуг" (реєстр. N 2670)

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на своєму засіданні 14 травня 2015 року розглянуто законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення законодавства у сфері теплопостачання та сфері житлово-комунальних послуг" (реєстр. N 2670 від 20.04.2015 р.), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою розроблення проекту Закону є забезпечення єдиного підходу в сфері державного регулювання питань формування та встановлення тарифів та виконання заходів, визначених ключовою подією 8 програми (Матриці) стратегічних та інституційних реформ у рамках проекту "Друга програмна позика на політику розвитку".

Досягнення вказаної мети пропонується шляхом узгодження положень законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про теплопостачання" щодо основних засад встановлення тарифів.

Головне науково-експертне управління вважає, що ст. 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" потребує суттєвого, а не фрагментарного, оновлення, результатом якого мав би стати чіткий, логічно структурований та позбавлений внутрішніх неузгодженостей порядок формування та затвердження цін/тарифів на житлово-комунальні послуги, зокрема в частині встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги органами місцевого самоврядування.

Опрос