Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно внедрения контрактной формы работы в области культуры и конкурсной процедуры назначения руководителя государственного или коммунального заведения культуры

Заключение к проекту закона Украины от 17.09.2015 № 2669-Д
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 1 липня 2015 року N 572-VIII "Про проекти законів України про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження контрактної форми роботи в галузі культури та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури, театрів, бібліотек, музеїв" Комітету з питань культури і духовності було доручено підготувати на розгляд Верховної Ради України єдиний законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження контрактної форми роботи в галузі культури та конкурсної процедури призначення керівників державних і комунальних закладів культури, театрів, бібліотек, музеїв з урахуванням пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи.

Народні депутати України - члени Комітету на основі законопроектів про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження контрактної форми роботи в галузі культури (реєстр. N 2669), поданого Кабінетом Міністрів України, та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури, театрів, бібліотек, музеїв (реєстр. N 2669-1), поданого народним депутатом України І. Подоляк та іншими народними депутатами України, напрацювали єдиний проект закону.

Опрос