Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О прокуратуре" (относительно усовершенствования и особенностей применения отдельных положений)

Заключение к проекту закона Украины от 17.04.2015 № 2667
Дата рассмотрения: 21.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народними депутатами України Луценком Ю.В., Грановським О.М. та Алєксєєвим С. О. проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо удосконалення та особливостей застосування окремих положень" (реєстр. N 2667).

Зазначеним законопроектом вносяться зміни до статей 8, 81, 11, 13, 15, 39, 41, 51 Закону, якими пропонується визначити перелік адміністративних посад військових прокуратур, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і порядок призначення на ці посади, а також чітко розмежувати суб'єкта призначення на адміністративні посади в регіональних та місцевих прокуратурах. Крім того, заповнюється прогалина в новому Законі "Про прокуратуру" щодо визначення суб'єкта призначення прокурорів в місцевих прокуратурах.

Також з метою оптимізації структури регіональних та місцевих прокуратур з урахуванням обсягу виконуваної роботи, обсягу мешканців регіону та інших показників пропонується внести зміни до статей 10 і 12 Закону, встановивши, що визначення кількості заступників керівника регіональної та місцевої прокуратури здійснюється залежно від об'єктивної необхідності, але не більше трьох для заступників керівника регіональної прокуратури та двох для заступників керівника місцевої прокуратури.

Опрос