Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно отдельных вопросов обеспечения деятельности органов прокуратуры)

Заключение к проекту закона Украины от 17.04.2015 № 2666
Дата рассмотрения: 21.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо окремих питань забезпечення діяльності органів прокуратури)"

У законопроекті пропонується доповнити пункт 4 розділу II "Прикінцеві і перехідні положення" Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд" новим абзацом, яким встановлюється, що "Скликання та проведення всеукраїнської конференції працівників прокуратури для призначення членів Вищої ради юстиції до набрання чинності Законом України "Про прокуратуру" N 1697-VII від 14 жовтня 2014 року здійснюється в порядку, затвердженому Генеральним прокурором України".

Крім того, пропонується внести зміни до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції" від 12 лютого 2015 року N 198-VIII з метою врегулювання питання складення протоколів про адміністративні правопорушення, пов'язаних з корупцією, до початку діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.

Підтримуючи в цілому ідею законопроекту, Головне науково-експертне управління вважає за необхідне звернути увагу на таке.

1. Назва законопроекту не повною мірою відповідає його змісту. Зокрема, запропоновані у проекті зміни до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції" від 12 лютого 2015 року N 198-VIII, попри усю їх важливість, жодним чином не стосуються забезпечення діяльності органів прокуратури.

Опрос