Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно упорядочения деятельности военно-гражданских администраций

Заключение к проекту закона Украины от 17.04.2015 № 2662
Дата рассмотрения: 05.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування діяльності військово-цивільних адміністрацій" (до реєстр. N 2662 від 17.04.2015 р.)

У Головному науково-експертному управлінні розглянуто поданий законопроект, яким пропонуються численні зміни до Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" (далі - Закон) та окремі зміни до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про боротьбу з тероризмом". Необхідність прийняття законопроекту обґрунтовується у пояснювальній записці потребою упорядкування діяльності військово-цивільних адміністрацій (п. 1).

Головне управління підтримує необхідність перегляду й удосконалення положень Закону України "Про військово-цивільні адміністрації", оскільки прогалини та колізії, що містяться у цьому Законі, істотно ускладнюють його практичну реалізацію.

За результатами аналізу поданого законопроекту вважаємо за доцільне висловити наступні міркування і зауваження:

Опрос