Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 282 Таможенного кодекса Украины (относительно освобождения от уплаты пошлины подарков государству)

Заключение к проекту закона Украины от 17.04.2015 № 2659
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 13.05.2015 року (протокол засідання N 18) розглянув проект Закону про внесення змін до статті 282 Митного кодексу України (реєстр. N 2659 від 17.04.2015), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроекту, як зазначається в пояснювальній записці до законопроекту, є звільнення від оподаткування митом об'єктів культурної та історичної спадщини, що передаються у дарунок Україні із-за кордону.

Для досягнення зазначеної мети, проектом Закону пропонується внести зміни до пункту 9 частини першої статті 282 Митного кодексу України, доповнивши список закладів, які отримують у рамках міжнародного обміну документи та друковані видання, архівними установами.

В процесі обговорення законопроекту на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики народними депутатами України - членами Комітету була висловлена думка про те, що зазначені законодавчі ініціативи дозволять державі поповнити Національний архівний фонд документами культурної спадщини України, що знаходяться за кордоном, та документами іноземного походження, що стосуються історії України та буде сприяти розширенню співробітництва в архівній справі з іншими державами.

Опрос