Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 40 Закона Украины "О физической культуре и спорте" (относительно сокращения контролирующих функций государственных органов)

Заключение к проекту закона Украины от 17.04.2015 № 2658
Дата рассмотрения: 12.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму на засіданні 12 травня 2015 року розглянув проект Закону "Про внесення змін до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо скорочення контролюючих функцій державних органів)" (реєстр. N 2658 від 17.04.2015), поданий Кабінетом Міністрів України.

Законопроектом пропонується викласти в новій редакції статтю 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт". На відміну від чинної редакції статті, за якою правила спортивних змагань затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері фізичної культури і спорту, з урахуванням пропозицій відповідних всеукраїнських спортивних федерацій, пропонується передбачити проведення спортивних змагань на території України за правилами міжнародних спортивних федерацій та наділення всеукраїнських спортивних федерацій виключним правом на переклад та тиражування таких правил державною мовою.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України пропонує прийняти законопроект за основу з урахуванням висловлених зауважень.

Під час обговорення члени Комітету підтримали законодавчу ініціативу Уряду, спрямовану на децентралізацію сфери фізичної культури і спорту.

Опрос