Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об электроэнергетике" относительно запрещения отключения объектов централизованного водоснабжения и водоотвода от системы энергоснабжения

Заключение к проекту закона Украины от 16.04.2015 № 2653
Дата рассмотрения: 20.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 20 травня 2015 р. розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (реєстр. N 2653 від 16.04.2015 р.), внесений народними депутатами України Матківським Б. М., Дехтярчуком О. В., Мусієм О. С., Антонищаком А. Ф. та Добродомовим Д. Є.

Проект Закону спрямовано на усунення колізії норм законів України "Про електроенергетику" та "Про питну воду та питне водопостачання", яка полягає у тому, що статтею 6 останнього передбачено, що одним із принципів державної політики у сфері питної води та питного водопостачання є заборона відключення об'єктів питного водопостачання та водовідведення від системи енерго-, газо-, теплопостачання як об'єктів життєзабезпечення і стратегічного значення, в той же час Закон України "Про електроенергетику" передбачає право енергопостачальників та обов'язок споживачів енергії за умови неповної оплати споживачем спожитої електричної енергії обмежити його електроспоживання до рівня екологічної броні електропостачання або за відсутності такої повністю припинити електропостачання споживачу.

Опрос