Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты (относительно обеспечения функционирования местного самоуправления)

Заключение к проекту закона Украины от 10.04.2015 № 2639
Дата рассмотрения: 22.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана, відповідно до частини третьої статті 93 Регламенту Верховної Ради України Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 22 квітня цього року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо забезпечення функціонування місцевого самоврядування)" (реєстр. N 2639, доопрацьований), поданий народним депутатом України М. Бурбаком, і зазначає наступне.

Законопроектом пропонується розширити коло осіб, до яких не застосовується обмеження виплати пенсії, передбачене з 1 квітня 2015 року на особливий період, також особами з числа посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють на виборних посадах, до складення ними своїх повноважень після проведення чергових місцевих виборів у 2015 році.

Комітет підтримує законодавчу пропозицію реалізація якої надасть змогу особам, що займають виборні посади в органах місцевого самоврядування, одержувати пенсію в повному розмірі, а відповідним органам місцевого самоврядування функціонувати та виконувати свої повноваження в повній мірі.

Опрос