Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты относительно обеспечения надлежащего коммерческого учета природного газа, тепловой энергии, горячей и холодной воды для населения

Заключение к проекту закона Украины от 10.04.2015 № 2636
Дата рассмотрения: 20.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 20 травня 2015 року (Протокол N 13) розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення належного комерційного обліку природного газу, теплової енергії, гарячої та холодної води для населення" (реєстр. N 2636), внесений народним депутатом України Сташуком В. Ф.

Законопроектом запропоновано зобов'язати надавачів послуг з розподілу природного газу, централізованого опалення, гарячого та холодного водопостачання, відповідно до встановлених законодавством термінів, забезпечити житлові будинки (квартири) лічильниками.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України вважає, що внесений законопроект потребує доопрацювання та звертає увагу на той факт, що на розгляді Верховної Ради України знаходиться законопроект реєстр. N 2670, внесений Кабінетом Міністрів України, яким пропонується запровадити єдиний підхід до тарифоутворення у сфері ЖКГ, згідно з яким встановлення тарифів в розмірі нижчому від економічно обґрунтованих витрат не допускається та не передбачається будь-яке відшкодування постачальникам відповідних послуг різниці між розмірами економічно обґрунтованих витрат та тарифів з відповідних бюджетів.

Опрос