Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О воинской обязанности и военной службе" относительно гарантирования социальной защиты физическим лицам - предпринимателям, проходящим военную службу

Заключение к проекту закона Украины от 09.04.2015 № 2622
Дата рассмотрения: 08.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони 8 травня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо гарантування соціального захисту фізичним особам - підприємцям, які проходять військову службу" (реєстр. N 2622), поданий народними депутатами України Герасимовим А. В. та іншими народними депутатами України.

Законопроект спрямовано на гарантування соціального захисту фізичним особам - підприємцям, які проходять військову службу під час мобілізації, на особливий період. У зв'язку з цим у статті 40 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" для цієї категорії військовослужбовців пропонується передбачити щомісячну виплату із державного бюджету в розмірі мінімальної заробітної плати на строк до одного року у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Крім того, до зазначеної статті пропонується перенести норми щодо соціального захисту громадян, призваних на військову службу під час мобілізації, на особливий період, що у чинному Законі містяться у частинах другій і третій статті 39 цього Закону.

Опрос