Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно применения налогового компромисса

Заключение к проекту закона Украины от 21.04.2015 № 2593-1
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо застосування податкового компромісу (реєстр. N 2593-1 від 21 квітня 2015 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 03 червня 2015 року (протокол N 22) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо застосування податкового компромісу (реєстр. N 2593-1 від 21.04.2015 р.) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Єремеєвим І. М. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту його метою є усунення дискримінаційного чинника у застосуванні податкового компромісу платниками податків, розширення умов для можливості застосування податкового компромісу, що збільшить надходження до бюджету.

Для досягнення мети авторами пропонується внести зміни до Податкового кодексу України щодо уточнення терміну "податковий компроміс" та окремих питань застосування процедури податкового компромісу, а також встановити термін подання уточнюючих розрахунків або заяв - до 1 червня 2015 року.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос