Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в пункт 3 раздела III "Заключительные положения" Закона Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно пенсионного обеспечения" (относительно неприменения ограничения выплаты пенсий отдельным категориям граждан)

Заключение к проекту закона Украины от 07.04.2015 № 2577
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана, відповідно до частини третьої статті 93 Регламенту Верховної Ради України Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 8 квітня цього року розглянув проект Закону України про внесення зміни до пункту 3 розділу III "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" (щодо незастосування обмеження виплати пенсій окремим категоріям громадян) (реєстр. N 2577 доопрацьований), поданий народними депутатами України С. Куніциним, Ю. Мамчуром, І. Рибаком, і зазначає наступне.

Поданим законопроектом пропонується розширити коло осіб, до яких не застосовується обмеження виплати пенсії, передбачене з 1 квітня 2015 року, протягом особливого періоду, також особами з числа тих:

- які проходять військову службу або перебувають на посадах у Генеральному штабі Збройних Сил України, інших органах військового управління Збройних Сил України, військових комісаріатах;

- які перебувають на відповідних посадах у структурних підрозділах Адміністрації Президента України, що забезпечують здійснення Президентом України повноважень у сферах національної безпеки та оборони держави.

Комітет в цілому підтримує законодавчу ініціативу спрямовану на збереження на посадах підготовлених до виконання оборонних та мобілізаційних заходів досвідчених висококваліфікованих фахівців.

Водночас, вважаємо за необхідне висловити наступні застереження.

Опрос