Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно справедливого налогообложения доходов физических лиц в интервале от 10 до 17 размеров минимальной заработной платы

Заключение к проекту закона Украины от 07.04.2015 № 2576
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 8 квітня 2015 року (протокол засідання N 15) розглянув проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справедливого оподаткування доходів фізичних осіб в інтервалі від 10 до 17 розмірів мінімальної заробітної плати" (реєстр. N 2576 від 07.04.2015.), поданий народними депутатами України Журжієм А. В., Продан О. П., Южаніною Н. П., Кришиним О. Ю., Ляшком О. В., Галасюком В. В., Остріковою Т. Г.

Згідно з Пояснювальною запискою, законопроектом пропонується внести зміни до пункту 167.1 статті 167 Податкового кодексу України та до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" з метою уніфікації розміру бази для утримання з оподатковуваних місячних доходів фізичних осіб податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Зокрема пропонується:

Опрос