Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины относительно развития отечественного производства путем стимулирования привлечения инвестиций в реальный сектор экономики через индустриальные парки

Заключение к проекту закона Украины от 31.08.2015 № 2555а
Дата рассмотрения: 15.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки" (реєстр. N 2555а від 31.08.2015)

У законопроекті шляхом внесення змін до ч. 6 ст. 287 Митного кодексу України пропонується визначити вичерпні переліки: устаткування, обладнання та комплектуючих до них, матеріалів, які не є підакцизними товарами та ввозяться ініціаторами створення та керуючими компаніями індустріальних парків без сплати митних платежів для облаштування таких індустріальних парків; устаткування, обладнання та комплектуючих до них, які не є підакцизними товарами та ввозяться учасниками індустріальних парків без сплати митних платежів для здійснення господарської діяльності у межах індустріальних парків.

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, є "знищення старої корупційної системи погоджень шляхом визначення в Митному кодексі України виключного списку устаткування, обладнання та матеріалів, що звільняються від сплати митних платежів при ввезені на територію України резидентами індустріальних парків. Завданням законопроекту є залучення іноземних та вітчизняних інвестицій, необхідних для створення в Україні розгалуженої мережі індустріальних парків".

Опрос