Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно совершенствования порядка привлечения к ответственности за совершение военных административных правонарушений

Заключение к проекту закона Украины от 06.04.2015 № 2553
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення порядку притягнення до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень" (реєстр. N 2553 від 06 квітня 2015 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 17 червня 2015 року (протокол N 23) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення порядку притягнення до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень (реєстр. N 2553 від 06 квітня 2015 року), поданий народними депутатами України Вінником І. Ю., Пашинським С. В., Кривенком В. В.

Згідно із Пояснювальною запискою до законопроекту його метою є вдосконалення порядку притягнення до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень. Досягнення мети передбачається шляхом надання права військовому командуванню в особі командирів (начальників) військових частин (установ) під час воєнного чи надзвичайного стану, а також в особливий період розглядати справи про військові адміністративні правопорушення (глава 13-Б Кодексу України про адміністративні правопорушення) і накладати адміністративні стягнення на підлеглих військовослужбовців. В мирний час відповідні адміністративні справи належать до компетенції судів.

Опрос