Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно совершенствования порядка привлечения к ответственности за совершение военных административных правонарушений

Заключение к проекту закона Украины от 06.04.2015 № 2553
Дата рассмотрения: 20.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народними депутатами України Вінником І. Ю., Пашинським С. В. та Кривенком В. В. проект Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення порядку притягнення до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень" (реєстр. N 2553).

Метою законопроекту, як зазначено у Пояснювальній записці до нього, є вдосконалення порядку притягнення до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень шляхом надання права військовому командуванню в особі командирів (начальників) військових частин (установ) під час воєнного чи надзвичайного стану, а також в особливий період розглядати справи про військові адміністративні правопорушення, передбачені статтями 17210 - 17220 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а також накладати на військовослужбовців адміністративні стягнення, в тому числі арешт з утриманням на гауптвахті.

Опрос