Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно совершенствования порядка привлечения к ответственности за совершение военных административных правонарушений

Заключение к проекту закона Украины от 06.04.2015 № 2553
Дата рассмотрения: 08.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо вдосконалення порядку притягнення до відповідальності за вчинення військових адміністративних правопорушень"

У законопроекті пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП), а саме: 1) внести зміни до ч. 1 ст. 32-1 та уточнити, що арешт з утриманням на гауптвахті встановлюється і застосовується лише до військовослужбовців за вчинення військових адміністративних правопорушень, а також закріпити за військовим командуванням право застосовувати цей вид стягнення під час воєнного чи надзвичайного стану, а також в особливий період; 2) доповнити КУпАП статтею 235-2 "Військове командування"; 3) у п. 14 ч. 1 ст. 255 слова "командир (начальник)" замінити словами "уповноважені особи", а також після слова "частин" доповнити словом "(установ)".

За результатами розгляду поданого законопроекту Головне науково-експертне управління вважає за необхідне зазначити таке.

Опрос