Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно усовершенствования порядка вещевого обеспечения военнослужащих

Заключение к проекту закона Украины от 06.04.2015 № 2551
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони 8 квітня 2015 року розглянув поданий Президентом України та визначений ним як невідкладний проект закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення порядку речового забезпечення військовослужбовців (реєстр. N 2551).

Законопроект спрямовано на уніфікацію військової форми одягу військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, покращення речового забезпечення військовослужбовців, приведення військової форми одягу та іншого речового забезпечення до сучасних вимог, з урахуванням кращого світового досвіду, зокрема держав - членів НАТО.

З цією метою проект передбачає зміни до законів України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про військовий обов'язок та військову службу", "Про Державну прикордонну службу України", "Про Державну спеціальну службу транспорту", "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України" та "Про Національну гвардію України".

Положення проекту, зокрема, передбачають, що:

Міністерство оборони України розроблятиме та затверджуватиме зразки військової форми одягу та загальні вимоги до знаків розрізнення військовослужбовців;

Опрос