Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об особенностях государственного регулирования деятельности субъектов предпринимательской деятельности, связанной с реализацией и экспортом лесоматериалов" (относительно предупреждения экологической катастрофы в лесной отрасли)

Заключение к проекту закона Украины от 31.08.2015 № 2547а
Дата рассмотрения: 23.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 16 вересня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" щодо запобігання екологічній катастрофі в лісовій галузі (реєстр. N 2547а), поданий народними депутатами України Ляшком О. В., Галасюком В. В., Томенком М. В., Дубініним О. І.

Метою прийняття законопроекту, як зазначено в Пояснювальній записці, є негайне введення 10-річної заборони на експорт української деревини для запобігання екологічній катастрофі в лісовій галузі та збереження тисяч робочих місць в деревообробному комплексі.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 15.09.2015 року підтримує зазначений законопроект (додається).

Опрос