Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный и Гражданский кодексы Украины относительно совершенствования института специальной конфискации в целях устранения коррупционных рисков при ее применении

Заключение к проекту закона Украины от 28.08.2015 № 2541а
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального та Цивільного кодексів України щодо вдосконалення інституту спеціальної конфіскації з метою усунення корупційних ризиків при її застосуванні" (реєстр. N 2541а), поданий Кабінетом Міністрів України.

Законопроект, як це зазначено у Пояснювальній записці до нього, розроблений у зв'язку з необхідністю удосконалення існуючого у Кримінальному кодексі України інститут спеціальної конфіскації, усунувши суперечності в КК щодо застосування спеціальної конфіскації активів, які є предметом злочинної діяльності або набуті внаслідок такої діяльності.

Проаналізувавши зазначений законопроект народні депутати України - члени Комітету зазначили, що пропозиції з удосконалення існуючого у Кримінальному кодексі України інституту спеціальної конфіскації є слушними, але потребують остаточного опрацювання, редагування та уточнення на основі висловлених при обговорені пропозицій та зауважень.

Таким чином, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду на пленарному засіданні у першому читанні законопроект відхилити.

Опрос