Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно обеспечения государственной политики в сфере культуры и создания условий для внедрения теле- и радиоканалов культурно-образовательного вещания

Заключение к проекту закона Украины от 03.04.2015 № 2537
Дата рассмотрения: 22.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної політики в сфері культури та створення умов для запровадження теле- і радіоканалів культурно-освітнього мовлення" (реєстр. N 2537 від 03.04.2015)

Комітет з питань культури і духовності на своєму засіданні 22 квітня 2015 року (протокол N 12) розглянув проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення державної політики в сфері культури та створення умов для запровадження теле- і радіоканалів культурно-освітнього мовлення" (реєстр. N 2537 від 03.04.2015), внесений народним депутатом України М. Княжицьким.

Метою законопроекту є створення організаційно-технічних можливостей для діяльності культурно-освітнього теле- та радіоканалу Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Законопроектом передбачається визначити процедуру вивільнення та виділення каналів мовлення, радіочастот для культурно-освітнього телевізійного та радіоканалу Національної суспільної телерадіокомпанії України. Зокрема пропонується надати національному суспільному мовнику право на позаконкурсних умовах позачергово отримувати ліцензії на мовлення з використанням каналів мовлення, які вивільнені в результаті визнання недійсними ліцензій телерадіокомпаній.

У ході обговорення народні депутати - члени Комітету зазначили, що створення суспільного каналу культурно-просвітницького спрямування сприятиме реалізації культурної політики щодо популяризації національного культурного продукту.

Опрос