Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно восстановления существовавших ранее прав и свобод

Заключение к проекту закона Украины от 02.04.2015 № 2523
Дата рассмотрения: 20.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення існуючих раніше прав і свобод (реєстр. N 2523 від 02 квітня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя на засіданні 20 травня 2015 року (протокол N 19) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення існуючих раніше прав і свобод (реєстр. N 2523 від 02 квітня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Королевською Н. Ю. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є відновлення рівня соціального захисту окремих категорій громадян, який був встановлений законами України до внесення змін Законом України від 28 грудня 2014 року. З цією метою пропонується повністю відновити норми, які були скасовані чи змінені Законом України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" N 76-VIII.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос