Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Налоговый кодекс Украины (относительно частных исполнителей)

Заключение к проекту закона Украины от 14.08.2015 № 2508а
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо приватних виконавців) (реєстр. N 2508а від 14 серпня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 16 вересня 2015 року (протокол N 34) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо приватних виконавців) (реєстр. N 2508а від 14 серпня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий Президентом України та визначений ним як невідкладний.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою правового регулювання у Податковому кодексі України нової категорії платників податків, які здійснюють незалежну професійну діяльність, - приватних виконавців задля вирішення на законодавчому рівні питань їх оподаткування.

Для досягнення мети Президентом України пропонується внести доповнення до абзацу другого підпункту 14.1.226 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, розширивши перелік суб'єктів оподаткування, які здійснюють незалежну професійну діяльність, новою категорією - приватними виконавцями.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос