Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Налоговый кодекс Украины (относительно частных исполнителей)

Заключение к проекту закона Украины от 14.08.2015 № 2508а
Дата рассмотрения: 31.08.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до Податкового кодексу України"

У законопроекті шляхом внесення зміни до абз. 2 пп. 14.1.226 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України пропонується віднести діяльність приватних нотаріусів до незалежної професійної діяльності та оподатковувати її відповідно чинного порядку, визначеного у цьому Кодексі.

Проект, як зазначено у Пояснювальній записці до нього, розроблено "з метою правового регулювання у Податковому кодексі України нової категорії платників податків, які здійснюють незалежну професійну діяльність, - приватних виконавців задля вирішення на законодавчому рівні питань їх оподаткування".

Головне управління з приводу внесеного законопроекту вважає за доцільне зазначити наступне.

Враховуючи той факт, що внесений законопроект системно пов'язаний із проектами законів України "Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів", яким визначаються основи організації та діяльності з примусового виконання судових рішень і рішень інших органів державними виконавцями органів державної виконавчої служби та приватними виконавцями, їх завдання та правовий статус (реєстр. N 2506а від 14.08.2015 р.) та "Про виконавче провадження", який визначає умови і порядок виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню в разі невиконання їх у добровільному порядку (реєстр. N 2507а від 14.08.2015 р.), які знаходяться на розгляді Верховної Ради України, вважаємо, що рішення щодо нього має прийматися за результатами розгляду зазначених законопроектів.

Опрос