Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно сокращения разрешительных процедур в сфере внешнеэкономической деятельности

Заключение к проекту закона Украины от 11.08.2015 № 2498а
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 16 вересня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення дозвільних процедур у сфері зовнішньоекономічної діяльності (реєстр. N 2498а), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою прийняття законопроекту, як зазначено у Пояснювальній записці, є лібералізація та дерегуляція зовнішньоекономічної діяльності, зокрема у сфері експорту, імпорту спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів шляхом скасування такого ліцензування.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 14.09.2015 року вважає, що законопроект доцільно прийняти у першому читанні за основу (додається).

Народні депутати України - члени Комітету, розглянувши законопроект, погодившись щодо необхідності скорочення дозвільних процедур зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту, імпорту спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів шляхом скасування такого ліцензування.

Опрос