Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О национализации имущества в Украине государства-агрессора и его резидентов

Заключение к проекту закона Украины от 31.03.2015 № 2497
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 08 квітня 2015 року розглянув поданий народними депутатами України Ляшком О. В., Вовком В. І., Скуратовським С. І. та іншими проект Закону України про націоналізацію майна в Україні держави-агресора та її резидентів (реєстр. N 2497 від 31.03.2015) і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу.

Законопроект визначає націоналізацію майна в Україні держави-агресора та її резидентів як примусове вилучення об'єктів права власності держави-агресора та об'єктів права приватної власності її резидентів з мотивів суспільної необхідності на користь держави, в порядку, встановленому Законом. Підставою для такої націоналізації майна визначено прийняття Верховною Радою України у відповідності до Резолюції ГА ООН 3314 "Визначення агресії" від 14.12.74 рішення про визнання іноземної держави державою-агресором.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 08.04.2015 р. (додається) висловлює ряд зауважень до законопроекту.

Опрос