Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины относительно расходов на здравоохранение

Заключение к проекту закона Украины от 31.03.2015 № 2495
Дата рассмотрения: 28.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо видатків на охорону здоров'я"

У законопроекті пропонується абзац перший частини першої статті 1034 Бюджетного кодексу України, згідно з яким "видатки місцевих бюджетів, передбачені у пункті 3 частини першої статті 89 та пункті 3 частини першої статті 90 цього Кодексу, проводяться за рахунок медичної субвенції" викласти у новій редакції - "медична субвенція спрямовується на видатки місцевих бюджетів, передбачені у пункті 3 частини першої статті 89 та пункті 3 частини першої статті 90 цього Кодексу".

У Пояснювальній записці до законопроекту необхідність внесення запропонованих змін обгрунтовується потребою "у здійсненні видатків з місцевих бюджетів понад обсяги субвенції з державного бюджету".

Головне управління, не заперечуючи проти прийняття Верховною Радою України законопроекту, водночас вважає, що оскільки за змістом відповідних положень п. 6 ст. 116 Конституції України та ст. 42 Бюджетного кодексу України забезпечення виконання затвердженого Верховною Радою України Державного бюджету України віднесено до повноважень Кабінету Міністрів України, то для прийняття виваженого рішення щодо внесеного законопроекту слід отримати експертний висновок Уряду.

Опрос