Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно территориальной обороны

Заключение к проекту закона Украины от 10.08.2015 № 2489а
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони 16 вересня 2015 року розглянув поданий Кабінетом Міністрів України проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо територіальної оборони (реєстр. N 2489а).

Законопроект розроблено з метою врегулювання питань підготовки і ведення територіальної оборони її суб'єктами, а також забезпечення заходів, спрямованих на підготовку і ведення територіальної оборони місцевими державними адміністраціями.

У цьому зв'язку пропонується внести зміни до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про оборону України", "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації України".

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України не має принципових заперечень щодо прийняття законопроекту і вважає, що за результатами розгляду у першому читані він може бути прийнятий за основу з врахуванням висловлених зауважень і пропозицій.

Опрос