Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О медиации

Заключение к проекту закона Украины от 09.04.2015 № 2480-1
Дата рассмотрения: 14.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про медіацію" (реєстр. N 2480-1 від 09.04.2015 року)

У законопроекті відповідно до його преамбули пропонується визначити "правові засади впровадження та проведення процедури врегулювання конфліктів за взаємною згодою сторін конфлікту та за участю посередника (медіатора)", принципи та порядок проведення медіації, а також статус медіатора. Як зазначено у Пояснювальній записці до проекту, наслідком його прийняття стане "підвищення ефективності роботи судових органів внаслідок їх істотного розвантаження, удосконалення правових механізмів забезпечення права особи на захист своїх прав і законних інтересів та приведення чинного законодавства України у відповідність до міжнародних стандартів".

Головне управління, погоджуючись в цілому з необхідністю законодавчого врегулювання медіації як ефективного позасудового способу вирішення певних спорів (конфліктів), вважає за доцільне висловити щодо змісту проекту наступні зауваження та пропозиції.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос