Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно временного ограничения права выезда за рубеж членов Кабинета Министров Украины и/или руководителей центральных органов исполнительной власти

Заключение к проекту закона Украины от 26.03.2015 № 2476
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасового обмеження права виїзду за кордон членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади (реєстр. N 2476 від 26 березня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 17 червня 2015 року (протокол N 23) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасового обмеження права виїзду за кордон членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади (реєстр. N 2476 від 26 березня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Рабіновичем В. З.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою встановлення тимчасового обмеження права виїзду членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади за кордон для запобігання їх втечі з держави після звинувачення у корупції.

Опрос