Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно временного ограничения права выезда за рубеж членов Кабинета Министров Украины и/или руководителей центральных органов исполнительной власти

Заключение к проекту закона Украины от 26.03.2015 № 2476
Дата рассмотрения: 22.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений народним депутатом України В. Рабіновичем проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасового обмеження права виїзду за кордон членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади" (реєстр. N 2476 від 26.03.2015 року).

Прийняття законопроекту встановить тимчасове обмеження права виїзду членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади за кордон для запобігання їх втечі з держави після звинувачення у корупції.

Відповідно до Пояснювальної записки за підписом народного депутата України В. Рабіновича проект Закону не потребує додаткових фінансових витрат із Державного бюджету України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку N 16/3-718/2476 від 13.05.2015 року за підписом керівника Управління В. Борденюка, вважає, що зазначений законопроект суперечить Конституції та ряду нормативно-правових актів України та має бути відхилений.

Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції у своєму висновку N 04-19/17-2277 від 06.07.2015 року за підписом Голови Комітету Є. Соболєва повідомляє, що проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства України. Разом з цим, у висновку відзначається, що запропоновані законопроектом зміни, по-перше, порушуватимуть конституційні права певної категорії громадян, по-друге, виходитимуть за межі повноважень Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

Опрос