Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внутреннем водном транспорте

Заключение к проекту закона Украины от 04.08.2015 № 2475а
Дата рассмотрения: 08.12.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На виконання доручення Голови Верховної Ради України В. Б. Гройсмана від 09.11.2015 та відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" Комітет Верховної Ради України з питань транспорту на своєму засіданні 8 грудня 2015 року розглянув проект Закону України про внутрішній водний транспорт реєстр. N 2475а від 04.08.2015, доопрацьований від 06.11.2015, внесений народними депутатами України Козирем Б. Ю., Кононенком І. В., Дубневичем Я. В., Данченком О. І., Бурбаком М. Ю., Діденком І. А., Урбанським О. І., Мушаком О. В. (далі - законопроект).

У проекті пропонується визначити правові, економічні та організаційні засади діяльності внутрішнього водного транспорту. Крім цього, у проекті передбачається створення юридичної особи державної форми власності - адміністрації внутрішніх водних шляхів України, з метою забезпечення функціонування річкових водних шляхів, утримання та використання об'єктів інфраструктури внутрішнього водного транспорту державної форми власності, річкової інформаційної служби за рахунок річкового збору, Державного бюджету України та інших не заборонених законодавством джерел.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у наданому висновку надає зауваження до законопроекту.

Міністерством інфраструктури України надано пропозиції та зауваження до проекту Закону.

Опрос