Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившим силу Закона Украины "О размещении, проектировании и строительстве энергоблоков N 3 и 4 Хмельницкой атомной электрической станции"

Заключение к проекту закона Украины от 04.08.2015 № 2472а
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 2 вересня 2015 року розглянув проект Закону України "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції" (реєстр. N 2472а від 04.08.2015 р.), внесений Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроекту є визнання того, що втрачає чинність Закон України "Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків N 3 і 4 Хмельницької атомної електричної станції", через невиконання Урядом Російської Федерації зобов'язань за умовами Угоди про співробітництво в проектуванні, будівництві та введенні в експлуатацію енергоблоків N 3 та 4 Хмельницької АЕС і реалізація положень Закону є неможливою.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України підтримує прийняття Закону за умови одночасного розгляду його із законопроектом 2471а.

Опрос